Suchá uhličitá koupel

30 minut - 270 Kč

Oxid uhličitý rozšiřuje cévy a zvyšuje prokrvení v povrchových vrstvách pokožky i hlouběji v organismu.

Lymfodrenáž

30 minut - 270 Kč

Provádíme přístrojovou lymfodrenáž. Stimuluje činnost mizovodů, obnovuje průchodnost v kritických místech, zrychluje odvádění nahromaděných škodlivin z organizmu. Je vyhledávanou terapií proti celulitidě, doporučujeme ji absolvovat i jako kůru, optimálně 10x.

Hydromasáž

20 minut - 150 Kč

Mechanická hydromasáž na profesionálním vodním vyhřívaném lůžku hydrojet. Přináší odlehčení po sportovní činnosti i psychické uvolnění.

Ruční aromamasáž

30 minut - 420 Kč
60 minut - 820 Kč
90 minut - 1 140 Kč

Klasická masáž aromaolejíčkem dle výběru. Při masáži vám naše zkušené masérky pomohou od bolesti, vy uvolníte tělo i mysl.

Masáž lávovými kameny

30 minut - 520 Kč   (záda)
60 minut - 890 Kč   
(záda + nohy)
90 minut - 1 260 Kč   
(celé tělo včetně obličeje)

Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech a rozproudit energii ve vašem těle. Při masáži jsou postupně uvolňovány jednotlivé partie těla a střídavě masírovány kameny i bez nich.

Rašelinový zábal

30 minut - 220 Kč

Oblíbená a ověřená tepelná terapie. Zábal se aplikuje za využití nosičů tepla a dochází k postupnému uvolňování tepla a prostupování účinných látek.

Zábal z včelího vosku

30 minut - 330 Kč

Teplý zábal z přírodního vosku, kombinuje jemné teplo s aromatickou vůní.

Zábal z konopí

30 minut - 330 Kč

Teplý zábal, který obsahuje panenský konopný olej a parafín. Konopný olej působí regeneračně na tělo a působí i proti únavě.

Baňkování

30 minut - 420 Kč
Speciální forma masáže, kdy se využívá podtlaku v nádobě, která je přiložena k tělu. Velmi dobře uvolňuje svaly.

Zpevňující zábal z mořských řas

60 minut - 790 Kč   (záda a nohy)
90 minut - 1 080 Kč   (celé tělo)
Krémový peeling s rozdrcenými lasturkami očistí pokožku, následný zábal z řas stimuluje metabolismus, odvádí toxiny z těla a podporuje oběh krve a zpevňuje tkáně. Závěrečná masáž uvolní svaly.

Revitalizující ošetření s rozmarýnem

60 minut - 790 Kč   (záda a nohy)
90 minut - 1 080 Kč   (celé tělo)
Peeling cukrovým scrubem vyčistí pokožku a dodá tělu minerály, následný zábal z řas stimuluje metabolismus, odvádí toxiny z těla a podporuje oběh krve a zpevňuje tkáně. Závěrečná masáž rozmarýnovým olejem probudí svaly a přinese pocit odpočinku.

Zeštíhlující zábal s masáží rukavicí kessa

60 minut - 790 Kč   (záda a nohy)
90 minut - 1 080 Kč   (celé tělo)
Zábal z marockého černého mýdla s eukalyptem, následná peelingová masáž speciální rukavicí kessa a závarečná masáž olejem z orientálních bylinek vám navrátí energii a vyhladí pokožku.

Zábal z marockého jílu na stehna a hýždě

30 minut - 500 Kč
Zábal na problematické partie stehen a hýždí. Žlutý jíl stimuluje tvorbu kolagenu a železa a pomáhá v boji proti celulitidě.

Jasmínové ošetření zad a nohou

30 minut - 500 Kč
Jemný peeling cukrovým scrubem a jasmínem odstraňuje z pokožky toxiny a nečistoty a následně ji regeneruje. Následuje masáž jasmínovým olejem, která zjemní pokožku a stimuluje její přirozené funkce.

Hýčkání - vanilkové, jasmínové, levandulové

60 minut - 790 Kč   (záda a nohy)
90 minut - 1 080 Kč   (celé tělo)
Nejprve je na pokožku těla použit cukrový peeling, který odstraní odumřelé buňky. Po peelingu následuje zábal léčivou hlínou Ghassoul, která má očistné účinky, a nakonec masáž těla olejíčkem dle vybraného druhu procedury.

Čokoládové hýčkání

60 minut - 1 080 Kč
Rafinované spojení hřejivé masáže horkou čokoládou a čokoládového zábalu. Čokoláda vyhlazuje pokožku, má omlazující účinky a působí například i proti celulitidě.

Masáž svíčkou

60 minut - 890 Kč
Netradiční forma masáže rozehřátým olejem ze speciální masážní svíčky. Má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Ze svíčky se v průběhu masáže uvolňují vonné esence, které vám navodí ten nejlepší pocit relaxace.

CzechEnglishGerman